about-us-top-banner

ارائه خدمات هوایی تخصص ماست

پرشین نماینده انحصاری فروش انواع هواپیماهای شخصی، آموزشی، تفریحی و تجاری

به نام خدا

مرکز خدمات هوایی پرشین از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش هواپیماهای فوق سبک و سبک بصورت نماینده انحصاری فروش و همچنین بعنوان تامین کننده تجهیزات پروازی و آموزشی برای دانشجویان خلبانی و همچنین تامین قطعات هواپیماهای سبک و فوق سبک آغاز نمود ، وب سایت مرکز خدمات هوایی و فروشگاه هوایی پرشین در تیر ماه 1386 فعالیت خود را آغاز کرد ،این وب سایت اینترنتی بعنوان اولین سایت تخصصی خلبانان ایران با امکانات منحصر بفرد و بخش های مختلف فعالیت خود را آغاز نموده که هدف آن برداشتن گامی در جهت ارتقاء صنعت هوانوردی عمومی و ترویج فرهنگ هوانوردی عمومی و استفاده از هواپیما بعنوان وسیله نقلیه جهت استفاده شخصی و تفریحی و آموزشی در کشور عزیزمان ،ایران میباشد.

یکی از اصلی ترین بخش های مرکز خدمات هوایی پرشین ، فروش انواع هواپیماهای فوق سبک ، سبک و همچنین فروش انواع هواپیماهای دو ، چهار ، شش نفره و همچنین هواپیماهای تک و دو موتوره آموزشی و تفریحی و همچنین فروش جت های شخصی از طریق برندهای مطرح و سازندگان مطرح هواپیما در صنعت هوایی جهت استفاده شخصی و آموزشی میباشد .در وب سایت مرکز خدمات هوایی پرشین تمامی هواپیماها با خدمات مستقیم کارخانه های سازنده و بصورت انحصاری ارائه میشود و این مجموعه هیچ نماینده فروشی در داخل کشور ( به عنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش ) ندارد .

همچنین از جمله بخش های منحصر بفرد این سایت میتوان به فروشگاه آنلاین فوق پیشرفته این سایت با امکانات منحصر بفرد همگام با آخرین تکنولوژی های سایت های مطرح دنیا اشاره کرد که فروشگاه این سایت از طریق منابع بین المللی و برندهای مطرح در صنعت هوایی تامین میشود که امکان خرید آنلاین از محصولات وب سایت را به بازدید کنندگان محترم می دهد ، همچنین امکان خرید و سفارش انواع محصولات و تجهیزات و قطعات از دیگر وب سایت های مطرح و برندهای مشهوردر صنعت هوانوردی را برای مشتریان خود فراهم کرده است . برای مشاهده این محصولات از وب سایت فروشگاه خلبانی پرشین بازدید نمایید : www.PilotShop.ir

واحد آموزش خلبانی پرشین با همکاری متقابل با تمامی مراکز آموزش خلبانی مطرح در سطح کشور ( زیر نظر سازمان هواپیمایی کشوری و کمیته فوق سبک ) وظیفه جذب و آموزش صحیح در دوره های مختلف خلبانی برای هواپیماهای فوق سبک در مقاطع UL-PPL, UL-CPL, UL-IP و همچنین برای هواپیماهای سبک در مقاطع PPL, CPL , IR را بر عهد دارد . همچنین قسمت های مختلف دیگر مثل اخبار هوانوردی ، آخرین دستاورد های صنعت هوایی و بخش های مختلف،متنوع و مفید دیگری اشاره کرد که این امر تلاشی برای بالا بردن و بروز رسانی سطح دانش خلبانان آینده کشورمان به منظور تربیت جایگزین هایی مناسب برای خلبانان بزرگ و غیور امروز و دیروز این مرز و بوم خواهد بود.

شایان ذکر است راه اندازی این سایت به صورت چند زبانه جهت مطرح کردن نام صنعت هوانوردی عمومی و شخصی ایران به جهانیان می باشد. با توکل به خداوند متعال این مسیر را آغاز کرده ایم و نیازمند یاری و راهنمایی تمامی بزرگواران و استادان عزیز ،که دست اندر کاران این صنعت می باشند هستیم و امیدواریم شاهد ارتقاء هر چه بیشتر صنعت هوایی کشورمان در سطح بین المللی باشیم. به امید سرافرازی ایران و ایرانی .

مرکز خدمات هوایی پرشین ( سایت تخصصی خلبان پارسی - www.PersianAviator.com )

نمایندگی های انحصاری اخذ شده توسط مرکز خدمات هوایی پرشین

کارخانجات و برندهای هواپیما سازی و تامین کنندگان قطعات

error: Content is protected !!