نمایشگاه هوایی پیام

حضور مرکز خدمات هوایی پرشین در اولین نمایشگاه صنعت هوایی فرودگاه پیام

مرکز خدمات هوایی پرشین ارائه دهنده انواع خدمات هوایی به عنوان نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش هواپیماهای شخصی و آموزشی و تامین کننده قطعات هواپیماهای فوق سبک و سبک ( هواپیماهای شخصی و هواپیماهای آموزشی ) و همچنین تامین کننده انواع تجهیزات و لوازم خلبانی و آموزشی در اولین نمایشگاه هوایی پیام در سالن 3 غرفه A42 حضور خواهد داشت و حضور شما عزیزان در غرفه مجموعه هوایی پرشین باعث افتخار ما خواهد بود .

محل برگزاری : فرودگاه بین المللی پیام
زمان برگزاری :16 الی 19 اسفند ۱۴۰۲
ساعات بازدید : 10 الی 18


با یک نگاه کلی به صنعت هوایی کشور، آشکار است که این صنعت نیازمند توسعه و پیشرفت به منظور تطابق با تغییرات جهانی است. به همین خاطر، نمایشگاه صنعت هوایی فرودگاه پیام به عنوان یک پایگاه اساسی برای تبادل ایده‌ها و نوآوری‌ها در این حوزه ایفای نقش می‌کند.
نمایشگاه صنعت هوایی پیام با هدف رفع خلاء‌های موجود در این اکوسیستم، به عنوان یک فرصت برای علاقه‌مندان و شرکت‌های فعال در این صنعت طراحی شده است. این رویداد فرصتی فراهم می‌کند تا جدیدترین نوآوری‌ها به نمایش درآیند و ارتباطات تجاری در داخل و خارج از کشور تقویت گردد.
نمایشگاه صنعت هوایی پیام به عنوان یک سکوی تبادل دانش فنی و ایجاد روابط تجاری، میزبان علاقه‌مندان و شرکت‌های فعال در این عرصه خواهد بود. در این رویداد، همه افراد واجد شرایط، از جمله عموم مردم، علاقه‌مندان، سرمایه‌گذاران و نمایندگان صنایع مرتبط، فرصتی دارند تا با جدیدترین دستاوردها و پیشرفت‌های صنعت هوایی آشنا شوند و در فرآیند توسعه و پیشرفت این صنعت مشارکت کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از این نمایشگاه از وب سایت این نمایشگاه بازدید نمایید .
www.payamairshow.com

error: Content is protected !!